8 лют. 2014 р.

«Виховання» і вплив на навчання

    Виховання дане нам від Бога, і , я вважаю, цього ніхто не заперечить.  Ніяка еволюція і матінка природа не  може навчити любити свою дитинку, чи покарати її за неслух.



Виховання у стосунках в сім"ї
     Виховання - це цілісний процес і вплив на духовний, фізичний і емоційний розвиток дитини.


Виховання на відпочинку
    Слово «виховання» походить з церковнослов’янської мови і збереглось в російській мові: «воспитание», «воспользоваться, «восприпятствовать».  
Виховання у радості
    
      Спільним у цих словах є префікс вос-, який мав форму въз- у староруській мові зі значенням досконалого виду, тобто вказувало на людину, як на довершену істоту. Тому слово «воспитание» ділиться на дві частини, які несуть свій смисловий зміст: въз-питаниє. 
 Въз - перекладається, як "все навколо, або навколишнє середовище".
Друга частина слова має синонім – «вскормить». Батьки мають не тільки кормити і вдягати дитину, а і влаштовувати її оточення, "кормити"  її добрим оточенням, і пояснювати де добро, а де зло. Те, що навколо дитини, те вона, як губка, всмоктує в себе.
Виховання у спільній роботі
Виховання у заробітку на їжу
Ось і виходить, що "виховання" дитини відбувається через відносини в сім"ї, навіть через тон голосу, те, що дивиться і читає, і д.  Все, що навколо дитини- все виховує. А через виховання і навчає.: вчить дитину жити, поважати, любити, піклуватися, і в майбутньому бути хорошими батьками.

 

Ваш вибір, дорогі батьки, що буде впливати на вашу дитину, що буде вона всмоктувати і чим буде заповнена її голівонька. 


Немає коментарів:

Дописати коментар